Resultats Equips 2018-06-28T16:12:37+00:00
44 VICTÒRIES
121 PODIS

Resultats Equips de Competició

GENER

Cursa del Pa – Palafrugell, social (28/01)

-1r júnior Arnau Fonollosa

Trofeu Josep Florencio – Mont-roig dle camp, social (28/01)

-2n júnior Raul Sebastianes

Més informació de les dues proves, al Twitter.

FEBRER

  • 12 podis
  • 3 victòries

Marathon Cup Sant Joan de Mediona (04/02)

-2n júnior Rally – Toni Algarrada

Més informació de la prova, a Twitter.

GP Vilajuïga – Social (04/02)

-1r júnior Alberto Hernández

-2n júnior Adrià Bartrina

-3r júnior Sergi Moya

Més informació de la prova, al Twitter.

GP de la Ceràmica La Bisbal d’Empordà – Social (11/02)

-1r júnior Adrià Bartrina

-2n júnior Alberto Hernández

-3r júnior Sergi Moya

Més informació de la prova, al Twitter.

Open Escolar BTT Fornells de la Selva (18/02)

-2n principiant Marc Albaladejo

-3r principiant Jan Casanovas

-2n aleví Roc Cubí

-3r Aleix Casanovas

-1a prebenjamí Queralt Cubí

Més informació de la prova, a Twitter.

MARÇ

  • 8 podis

Kids Cup Barcelona BTT Sant Vicenç dels Horts (04/03)

-3r aleví Aleix Casanovas

-2n principiant Jan Casanovas

-3r principiant Marc Albaladejo

Més informació de la prova, a Twitter.

Copa Catalana Infantil BTT Palafrugell (11/03)

-3a prebenjamí Queralt Cubí

-3r aleví Roc Cubí

Més informació de la prova, a la web i a Twitter.

Kids Cup Barcelona BTT Sant Bartomeu del Grau (18/03)

-2n infantil Adrià Franquesa

-2a principiant Maria Gutiérrez

-3r principiant Marc Albaladejo

Més informació a la prova, a la web.

ABRIL

  • 39 podis
  • 16 victòries

GP Força-Réal – Social, França (02/04)

-1r júnior Isaac Vilarrasa

Més informació de la prova, a la web.

Open Girona i Kids Cup BTT Les Preses (02/04)

-3r júnior Adrià Bartrina

-3r cadet Pau Viladelbosch

-1r infantil Adrià Franquesa

-2n aleví Aleix Casanovas

-2n benjamí Marc Collell

-1a benjamí Lucía Gutiérrez

-3r prebenjamí Gil Clapés

Més informació de la prova, a la web.

Route des Vignobles-Cap Lecaute – Social, França (07/04)

-1r júnior Alberto Hernández

Més informació de la prova, al Twitter.

Copa Catalana júnior El Prat de Llobregat (08/04)

-1r júnior Isaac Vilarrasa

-2n júnior Raul Sebastianes

-3r júnior Arnau Fonollosa

Més informació de la prova, a la web.

Copa Catalana Infantil Lleida (08/04)

-1r prebenjamí Ilde Jiménez

-2a prebenjamí Ivet Codinach

Més informació de la prova, a la web.

Kids Cup i Open Girona BTT Castell d’Aro (08/04)

-3r cadet Pau Viladelbosch

-1r infantil Adrià Franquesa

-1a infantil Laia Cercuns

-1r aleví Aleix Casanovas

-3r aleví Roc Cubí

-2n principiant Marc Albaladejo

-1r benjamí Marc Collell

-1a benjamí Lucía Gutiérrez

-3r benjamí Marc Cuatrecasas

-3r prebenjamí Pol Albaladejo

-3a prebenjamí Queralt Cubí

Més informació de la prova, a la web.

Copa Catalunya BTT Infantil Duesaigües (15/04)

-2n principiant Jan Casanovas

-2n aleví Aleix Casanovas

Més informació de la prova, a la web i al Twitter.

TwoNav Empordà BTT Extrem (21-22/04)

-2n sub23 Oriol Sirera

Més informació de la prova, al Twitter.

Copa Catalunya Infantil Vilajuïga (21/04)

-1r prebenjamí Ilde Jiménez

-2n prebenjamí Pol Albaladejo

Més informació de la prova, a la web.

Open Barcelona i Kids Cup BTT Vacarisses (22/04)

-2n infantil Adrià Franquesa

-1r principiant Jan Casananovas

-2n principiant Marc Albaladejo

Més informació de la prova, a la web.

Copa Catalunya júnior – Bicircuit Festival (22/04)

-1r  Raul Sebastianes

Més informació de la prova, a la web.

Copa Catalunya Infantil Castelldefels (28/04)

-1r prebenjamí Ilde Jiménez

-1a prebenjamí Ivet Codinach

Més informació de la prova, a la web.

Copa Catalunya Infantil BTT Vall de Lord (28/04)

-2a benjamí Lucía Gutiérrez

-2n principiant Jan Casanovas

-2n aleví Aleix Casanovas

Més informació de la prova, al Twitter.

MAIG

  • 28 podis
  • 13 victòries

Campionat de Catalunya júnior – Batet de la Serra (01/05)

-1r Arnau Fonollosa

-2n Toni Algarrada

-3r Isaac Vilarrasa

Més informació de la prova, a la web.

Vic-Osoning Kids BTT (06/05)

-2n benjamí Marc Collell

-2n principiant Marc Albaladejo

-2n aleví Aleix Casanovas

-1r infantil Adrià Franquesa

Més informació de la prova, a la web.

Copa Catalana Infantil Remences Kids (12/05)

-1r prebenjamí Ilde Jiménez

-1r prebenjamí Ivet Codinach

Més informació de la prova, a la web.

Copa Catalana Infantil BTT Mont-roig (13/05)

-2n principiant Marc Albaladejo

-2n alevi Aleix Casanovas

-2n infantil Adrià Franquesa

Més informació de la prova, a la web.

Campionat Catalunya Escoles Mataró (20/05)

-1r prebenjamí Ilde Jiménez

-2n prebenjamí Pol Albaladejo

Més informació de la prova, a la web.

Mini DH Serra de Rosselló (20/05)

-1a benjamí Ivette Pérez

Més informació de la prova, a la web.

Campionat Provincial Barcelona BTT – Kids Cup Barcelona Sant Quintí de Mediona  (21/05)

-1r infantil Adrià Franquesa

-2n principiant Jan Casanovas (campió provincial)

Tota la informació de la prova, a la web.

Copa Catalana Infantil Terrassa (27/05)

-1r prebenjamí Ilde Jiménez

-2a prebenjamí Ivet Codinach

Tota la informació de la prova, a la web.

Open Girona i Kids Cup BTT Quart (27/05)

-3r prebenjamí Gil Clapés

-2n benjamí Marc Collelll

-3r benjamí Marc Cuatrecasas

-1a benjamí Zaira Garcia

-1r principant Jan Casanovas

-1r aleví Aleix Casanovas

-2a aleví Sílvia Cuatrecasas

-1r infantil Adrià Franquesa

-1a infantil Laia Cercuns

Tota la informació de la prova, a la web.

JUNY

  • 19 podis
  • 8 victòries

Open Girona i Kids Cup BTT Quart (02/06)

-1r cadet Pau Viladelbosch

-3r prebenjamí Pol Albaladejo

-3a prebenjamí Queralt Cubí

-1a benjamí Zaira Garcia

-2a benjamí Lucía Gutiérrez

-2n benjamí Martí Collell

-3r principiant Jan Casanovas

-3r aleví Aleix Casanovas

-3a aleví Sílvia Cuatrecasas

-1r infantil Adrià Franquesa

-3a infantil Laia Cercuns

Tota la informació de la prova, a la web.

Copa Catalunya Infantil BTT Sea Otter (09/06)

-1r aleví Aleix Casanovas

-2n principiant Marc Albaladejo

-2n infantil Adrià Franquesa

Tota la informació de la prova, a la web.

Campionat de Catalunya – MiniDH Sea Otter (09/06)

-1a prebenjamí Queralt Cubí

-1a benjamí Ivette Pérez

Tota la informació de la prova, a la web.

Copa Catalana Infantil Sant Julià de Vilatorta (09/06)

-1r prebenjamí Ilde Jiménez

-1a principiant Lluna Jiménez

-3r principiant Aitor Martínez

Tota la informació de la prova, a la web.

Copa Catalana Infantil Sant Joan Despí (16/06)

-1r prebenjamí Ilde Jiménez

-1a principiant Lluna Jiménez

Tota la informació de la prova, a la web.

Campionats de Catalunya BTT Infantil – Vilajuïga (17/06)

-3r benjamí Martí Collell

-2n principiant Marc Albaladejo

-3r aleví Aleix Casanovas

-3r infantil Adrià Franquesa

Tota la informació de la prova, a la web.

Campionat de Catalunya CRI – Puigverd de Lleida (16/06)

-2n júnior Alberto Hernández

Tota la informació de la prova, a la web.

Copa Catalunya BTT Infantil Almacelles (23/06)

-2n prebenjamí Gil Clapés

-3r prebenjamí Pol Albaladejo

-3r benjamí Martí Collell

-2n principiant Jan Casanovas

-1r aleví Aleix Casanovas

-3r infantil Adrià Franquesa

Tota la informació de la prova, a la web.

CLASSIFICACIÓNS PER EQUIPS (actualitzat 28/06)

Copa Espanya júnior

3rs per equips

Kids Cup Barcelona

Líders per equips

Copa Catalunya Infantil BTT

Líders per equips

Copa Catalana júnior

Líders per equips

Copa Catalunya Infantil

-4ts per equip a la general

Campionats de Catalunya

-1rs per equips categoria Júnior

-1rs per equips BTT Infantil

-3rs per equips categoria Infantil

Inline
Inline